Kalite ve istikrara Merhaba deyin!

Hakkımızda

Kağıt ve karton satış ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmış bir aile şirketidir. 1989 yılında çok yetenekli ve deneyimli bir ekip tarafından kurulan firmamız, baskı ve paketleme sektörüne güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtlamıştır. Şirket, yıllar içinde üssel bir büyüme kaydetti ve şu anda üç farklı ülkede ofisleri, depoları ve dönüştürme tesislerinin yanı sıra uluslararası bir tedarikçi ağına da sahip.

DAHA FAZLA BİLGİ

Çevre Bilinci

Dünyadaki doğal kaynakların korunması yönündeki çabalara katkıda bulunmak için, sertifikalı kağıt ve karton ürünlerin kullanımını destekliyoruz.

Hizmet

Çeşitli tabakalama makinelerimiz, müşterilerimizin özel ebatlı kağıt ve karton ürün ihtiyaçlarını karşılayabilmemize olanak sağlamaktadır.

Ürün Yelpazesi

Firmamız, başta kuşe kağıtlar, 1.hamur kağıtlar, kitap kağıtları, kuşe kartonlar, kromo kartonlar, gri kartonlar, fotokopi kağıtları olmak üzere diğer kağıt ve karton ürünlerinde de hizmet vermektedir.

En İyi Markalar

Şahin Kağıtçılık’ın birlikte çalıştığı markalar kalitelerini Dünya çapında kazandıkları seritifikalarla kanıtlamış müşteri memnuniyetlerinin üst düzeyde olduğu markalardır. Her düzeydeki ihtiyaçlarınızı karşılamak için geniş ürün yelpazeleriyle sizlere en uygun hizmeti verirler.

Ürün Lojistik Kabiliyeti

Shahenn Kağıtçılık Türkiye genelinde yer deposu ve ana merkezi ile müşterilerine 24 saat hızlı,kesintisiz ve kaliteli hizmet sunar.

Her Daim Uygun Fiyat

Şahin Kağıtçılık ürün tercihlerinizde fiyat beklentinize uygun alternatifler sunar. “Müşteri memnuniyeti” ekseninde şirket politikasını şekillendiren Şahin Kağıtçılık tüm müşterilerine uygun fiyat çözümleriyle sizleri kalitede zirveyi keşfetmeye çağırıyor.

Doğaya Duyarlı Ticaret

En değerli varlığımız ve mirasımız olan ormanlarımızı yarınlara taşımak için gerekli olan ulusal ve uluslararası bütün önlem ve yatırımların adımları Şahin Kağıtçılık tarafından atılmıştır.

Ürünlerimiz

BİZDEN HABERLER